Šventinis Ariogalos tinklinio turnyras

Siųsti Versija spausdinimui

R. RIMYDYTĖ
,,Ar ir Jūs mylite tinklinį?“ Štai taip skambėjo gruodžio 28 d. Ariogaloje vykusio šventinio tinklinio turnyro kvietimo pirmoji eilutė. Galima pasidžiaugti, jog mūsų rajone tinklinis išties mylimas. Turnyras sutraukė tinklininkus ne tik iš Ariogalos. Smagu, jog nemažai jų atvyko ir iš Raseinių, Ilgižių bei Tytuvėnų.
Atvykusieji burtų keliu buvo suskirstyti į komandas po keturis žaidėjus. Iš viso susidarė šešios komandos, kurių vadovais buvo paskirti: M. Bartkus, N. Marcinkus,
T. Samalionis, A. Petrokas, M. Petravičius ir R. Rauka. Geros nuotaikos ir noro sušilti vedamos komandos pradėjo kovas, kurių metu tinklininkai demonstravo, koks gražus bei vienijantis gali būti sportas. Džiugu, jog komandose galėjo atsiskleisti tiek vyriško, tiek moteriškotinklinio subtilybės.
Po dešimties susitikimų išaiškėjo turnyro prizininkai. Trečiąją vietą užėmė M. Petravičiaus vadovaujama komanda: M. Siautilaitė, M. Žukauskaitė ir M. Švenčionis. An-
trąją vietą iškovojo N. Marcinkus ir jo komandos nariai: R. Rimydytė, E. Andrijaitis ir A. Drapanauskas. Pirmąją vietą pelnytai laimėjo M. Bartkaus komanda – R. Bakanauskas, G. Greičiūtė ir P. Levickytė. Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis.
Apdovanojimų ceremoniją užbaigė nominacijų teikimas, kurio metu buvo nominuoti įsimintiniausi turnyro žaidėjai: GERIAUSIAS KIRSTUKAS (N. Marcinkus),
NAUJAI ATRASTAS TINKLINIO TALENTAS (E. Andrijaitis), GRINDŲ ŠLUOSTYTOJAS (M.Petravičius), MISTERIS GRACIJA (R. Bakanauskas), MISS GRACIJA (G. Greičiūtė), REIKLIAUSIAS KOMANDOS ŽAIDĖJAS (L. Klimas), RYŠKIAUSIA KOMANDOS SIELA (P. Levickytė), PATIKIMIAUSIAS SERVERIS (M. Bartkus) ir ŽIŪROVAS NR. 1 (A. Rimydis).
Turnyrą organizavusios Ariogalos tinklininkės dėkoja „Ariogalos vienybei“ už pagalbą organizuojant ir vykdant renginį. Tikimės, jog tinklinio kamuolys vis dažniau dunksės Ariogalos sporto salėje.

Komentarų nėra