Šventinis laikotarpis Raudonojo Kryžiaus vaikų dienos centre

Versija spausdinimui

Baigėsi visos gražiausios šventės, liko tik noras jas prisiminti ir tais prisiminimais dalintis…
Mokiniams kalėdinis-naujametinis laikotarpis siejasi su linksmybėmis, malonumais. Vaikams patinka atidarinėti advento kalendoriaus dureles, statyti prakartėlę, puošti eglutę. Vaikai – aktyviausi visų miesto švenčių dalyviai, bet nekantriausiai visi – mažesni ar didesni – laukia Kalėdų Senelio ir jo dovanų.

Raudonojo Kryžiaus vaikų dienos centre šventinis laikotarpis prasideda ilgu ir kruopščiu darbu – langų puošimu. Papuošti vaikų dienos centro langus popieriniais karpiniais – ne kiek­vieno mažiems pirščiukams pasiduodantis darbas, todėl į šią veiklą įsijungia ir mokytojos. Bet patalpų ir eglutės puošimas – jau išskirtinai tik vaikų darbas.

Šios šventės Raudonojo Kryžiaus vaikų dienos centro vaikams tikrai buvo įsimintinos, gausios įspūdžių ir dovanų. Pirmiausia mus pasiekė žinia, kad įmonės „Kilo Health“ viena iš komandų pasirinko mūsų dienos centrą ir nori mūsų vaikams nupirkti kalėdines dovanas. Šios akcijos organizatorės domėjosi kiekvienu vaiku, ką jie mėgsta, kuo domisi ir stengėsi dovaną nupirkti tokią, kuri tikrai vaiką pradžiugintų. Mokytojos, stebėjusios dovanų gavimo procesą, tikrai matė daug laimingų veidų. Ši įmonė neturi kokio nors dovanų vaikams fondo. Tiesiog darbuotojai vietoj to, kad tarpusavyje apsikeistų dovanomis, kaip darydavo kiekvienais metais, nusprendė iš asmeninių lėšų nupirkti kalėdines dovanėles mažesnio miesto vaikų dienos centro vaikams. Mes nuoširdžiai dėkingi šiems visai nepažįstamiems didelės širdies žmonėms.

Mūsų senieji partneriai baikerių klubo „Twins Forever MC“ vyrai ne pirmą kartą organizuoja vaikams veiklas ir dovanoja dovanas. Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės draugyste su šio klubo nariais ir vaikai visada jų labai laukia. Ir šiemet mūsų dienos centro vaikai buvo pakviesti į baikerių angarą, kur vyko susitikimas su Kalėdų Seneliu ir Snieguole. Kol laukėme Kalėdų Senelio, vaikai buvo vaišinami pica ir saldumynais, vyrai užėmė vaikus pasakojimais apie savo klubo veiklą, žaidė biliardą. Kai atvyko Kalėdų Senelis su Snieguole, prasidėjo šokiai, žaidimai, viktorinos… Vaikai labai džiaugėsi laimėtais prizais ir, žinoma, Kalėdų Senelio dovanomis.

Norisi ilgai ir nuoširdžiai dėkoti baikerių klubo „Twins Forever MC “ vyrams ir jų prezidentui Tomui Danieliui už svetimiems vaikams aukojamą ne tik savo laiką, bet ir pinigus. Vaikus labai džiugina dovanos, šventės ir dėmesys, o Raudonojo Kryžiaus vaikų dienos centro darbuotojai ir savanorės labai džiaugiasi aktyviais partneriais ir naujai atrandamais draugais ir rėmėjais.

Meilė Radavičienė,
Raudonojo Kryžiaus savanorė

Komentarų nėra