Šventinis pyragas – patiems geriausiems!

Siųsti Versija spausdinimui

Nuotolinis ugdymas gimnazijoje daug ką pakeitė, tačiau ši padėtis netrukdo išlaikyti Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos tradicijų. Kovo 10-osios vakarą mokytojai, įvairiose srityse pasiekimų turintys mokiniai ir jų tėveliai buvo pakviesti į netradiciškai tradicinį Padėkos vakarą. Netradiciškai, nes dar niekada ši šventė nevyko virtualioje erdvėje, tradicinį – nes tai jau vienuoliktas Padėkos vakaras mūsų gimnazijoje.
Gera buvo matyti pasipuošusius mokinius, kartu su tėveliais jaukiai susėdusius prie kompiuterių ekranų. Pačioje renginio pradžioje visi buvo pakviesti į saldžią pasaką „Šventinis pyragas patiems geriausiems!“ Kepėjos Arielė ir Danielė Petkevičiūtės linksmai čiauškėdamos kepė šokoladinį pyragą, jis buvo skirtas geriausiems gimnazijos mokiniams. Mergaitės žinojo, kad visą informaciją apie reikiamus produktus ar kiekį joms gali suteikti mokiniai – puikūs įvairių sričių žinovai. Paskelbiant dalykų nominantus ir pretendentus joms padėjo mokytojos Sima Trakšelienė, Danutė Vykertaitė, Silva Vitauskienė, taip pat mokiniai Mykolas, Mantas, Aringas ir mažieji priešmokyklinukai Austėja, Dina, Elžbieta ir Tadas.
Gimnazijos biologu išrinktas Pijus Liatukas, fiziku – Edgaras Blažys (pretendentai Vilius Bytautas, Austėja Norkutė, Andželas Gvazdauskas), geografais – Vidmantas Trumpius ir Nojus Karpinas (pretendentai Eglė Vispolskytė, Edgaras Blažys, V.Bytautas), matematikėmis – Monika Selvenytė ir Ieva Mačiulaitytė (pretendentai V.Bytautas, P.Liatukas), lietuvių kalbos žinovu – V.Trumpius (pretendentės M.Selvenytė, Neda Baukytė), anglų kalbos žinove – Austėja Spilaitė, etnokultūros žinove – Dovilė Vasiliauskaitė (pretendentas N.Karpinas), gimnazijos pradinuke – Eimilė Karpaitė, sportininke – Kotryna Domkutė. Geriausių gimnazijos sportininkų penketuke – Irma Škadauskaitė, Liveta Petroševičiūtė, Arūnas Baltrušaitis, Lukas Vispolskis, Dovilė Pocevičiūtė.
Iškepus puikaus skonio pyragą netikėtai įvyko stebuklas – pyrage atsirado mergaitėms nesuprantami sąrašai, kuriuos jos nunešė direktorei ir pavaduotojoms.
Direktorei Danutei Janukienei į rankas pateko sąrašas su mokinių, kurie mokosi labais gerais įvertinimais, vardais ir pavardėmis. Tokių mokinių šiame sąraše 41! Dešimčiai iš jų suteikta nominacija „Gimnazijos garbė“, nes jų ir 2019–2020 m. m. mokymosi rezultatai buvo labai geri. Be padėkų, šiuos mokinius pasieks ir puikios knygos – „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“ (tai gimnazijos ir patogupirkti.lt dovana). Taigi, „Gimnazijos garbė“ – Pijus Povilaitis (6 a), D.Vasiliauskaitė (7 a), Urtė Baukytė (7 a), A.Baltrušaitis (8 a), Kristupas Baltrušaitis (8 b), Monika Vaznytė (I b), Eimantė Mockutė (II a), Eglė Vispolskytė (II a), P.Liatukas (III a) ir V.Bytautas (IV a).
Į pavaduotojos Jolantos Jonaitienės rankas įkrito sąrašas mokinių, kuriems iki aukščiausio laiptelio pritrūko vieno žingsnio, t. y. jų pusmečio įvertinimų suvestinėje tarp labai gerų įvertinimų yra 1–2 geri įvertinimai. 21 mokiniui nuoširdžiai palinkėta žengti tą lemtingą žingsnelį. Pavaduotojai Audrai Samienei teko gerokai paplušėti, kol perskaitė 70 vardų ir pavardžių tų mokinių, kurie per pirmąjį pusmetį nepraleido nė vienos pamokos!
Apdovanojus ir pasidžiaugus mokiniais, direktorė D.Janukienė dėkojo mokytojams, tėveliams, seneliams ir visiems, kurie moko, padeda, motyvuoja, veda mokinius tikslo link. Taip pat direktorė padėkojo ir šios virtualios šventės organizatorėms ir įgyvendintojoms J.Jonaitienei, R.Antanavičienei, A. ir D.Petkevičiūtėms ir visiems, prisidėjusiems prie gražios tradicijos išsaugojimo.
Socialinė pedagogė R.Anta­navičienė pasidžiaugė puikiais gimnazijos fotografų rezultatais, jų užfiksuotos akimirkos džiugina ne tik gimnazijos bendruomenės narių akis, bet ir dalyvauja rajoniniuose ar respublikiniuose konkursuose. Ir jau skina laurus!
Padėkos vakaras buvo kitoks – trūko artimo bendravimo, susitikimo, rankos paspaudimo, tradicinės bendros nuotraukos, bet buvo ne mažiau lauktas, šiltas, jaukus ir jaudinantis. Tai patvirtino ir po renginio atsiųstos žinutės ar pasidalytos dalyvių mintys socialiniame gimnazijos tinkle.
Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos
informacija

Komentarų nėra