Tarp 2023 m. turizmo sėkmingiausiųjų – raseiniškio vesta laida „Vasara prie piliakalnio“

Versija spausdinimui

Sausio 26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO per tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo ceremoniją apdovanoti ryškiausi turizmo projektai, ambasadoriai, inovacijos, vietovės, paslaugų teikėjai už nuveiktus darbus ir pasiektus proveržius 2023 metais.
Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ sausio 9 dieną buvo paskelbusi šių metų nominantų sąrašą, jame – Šaltibarščių festivalis, „NATOstogos Kaune“, naktinė Kryžių kalno ekskursija ir kiti pretendentai, savo veikla ir idėjomis prisidėję prie turizmo Lietuvoje skatinimo. Devyniose apdovanojimų kategorijose varžėsi 27 turizmo profesionalų atrinkti nominantai – tarp jų ir laida „Vasara prie piliakalnio“, kurią vedė raseiniškis istorijos mokytojas, gidas ir VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra. Arno vedama LRT televizijos laida „Vasara prie piliakalnio“ rungėsi kategorijoje „Sėkmingiausi 2023 žiniasklaidos projektai“. Šiai nominacijai buvo pateikti dar du pretendentai: leidinys „Best in Travel 2024“ (Lonely Planet Global Limited) ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos skaitmeninė platforma „SAUgoma ir TAU“.
„Nuoširdžiai ačiū už palaikymą! Mačiau, kaip aktyviai socialiniuose tinkluose raseiniškiai dalinosi raginimu balsuoti už laidą „Vasara prie piliakalnio“. Dėkoju visiems atidavusiems savo balsą, jie nulėmė rezultatą. Šis apdovanojimas skirtas ne tik man, jis – visos komandos. Be komandos laidos vedėjas būtų niekas. Džiaugiuosi, kad kartu su jumis šią vasarą aplankėme net 10 nuostabių Lietuvos piliakalnių. Sakiau ir sakysiu – mūsų šalis nuostabi!“ – laidos sėkme džiaugėsi A. Zmitra.
„Turizmo sėkmingiausieji“ – jau tradicija tapę apdovanojimai, vadinami turizmo oskarais. Tai vienas svarbiausių Lietuvos turizmo bendruomenės renginių, jame įvertinami ryškiausi metų turizmo ambasadoriai, projektai, vietovės, inovacijos ir paslaugų teikėjai. Šis renginys yra vietinio turizmo šventė, kuria organizatoriai siekia padėkoti turizmo bendruomenei už naujas idėjas, skatinančias atrasti, pažinti ir pamilti savo šalį.
VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

Komentarų nėra