Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Versija spausdinimui

Metai suteikia žmogaus gyvenimui prasmės ir gylio, todėl džiaugiamės Raseinių rajono žmonėmis, kurie tai suvokia ir aktyviai įsitraukia į jau prieš vienuolika metų prie Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos įsteigto Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veiklas. Senatvė yra dar viena galimybė atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau. Tai laikas pasijusti reikalingam, laimingam ir savo patirtimi pasidalinti su kitais. Raseinių TAU kasmet vis plečia ir įvairina savo veiklas, kasmet daugėja ir studentų.
Spalio 1-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba jau daug metų organizuoja tradicinį renginį, skirtą Pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Šiemet Raseinių TAU studentai buvo pakviesti į šventinį renginį–teatrinę muzikinę impresiją „Buvau. Mylėjau“ pagal Ievos Simonaitytės kūrybą. Jis vyko Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Studentams buvo įteikti Raseinių TAU studentų pažymėjimai, mėnesio veiklos planai.
Šventinis renginys pradėtas Raseinių TAU himnu. Vėliau sveikinimo žodžius ir linkėjimus tarė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, Raseinių TAU studentė Ona Babonienė ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė. Visus sužavėjo teatrinės muzikinės impresijos atlikėjai: aktorė, Ievos Simonaitytės premijos laureatė Virginija Kochanskytė, dainininkas tarptautinių koncertų laureatas Andrius Apšega ir pianistė Beata Vingraitė. Puikus atlikimas ir šiltas bendravimas paliko pačius maloniausius įspūdžius, o ilgais plojimais išlydėti atlikėjai dar kartą sugrįžo nusifografuoti bendrai nuotraukai.
Raseinių TAU studentams tarnybos pedagoginiai darbuotojai pristatė ir pakomentavo būsimas veiklas, o studentai padėkojo savo mokytojams. Renginio organizatoriai už pagalbą organizuojant renginį dėkoja Šaltinio progimnazijai.
Šventės baigiasi, o gyvenimas ir Raseinių TAU studentų veiklos tęsiasi neleidžiant sau tingėti, nenuvertinant savo galimybių bei mylint save ir stengiantis išsaugoti aktyvų gyvenimo būdą.
Nijolė Vežbavičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos
tarnybos metodininkė

Komentarų nėra