Tarptautinio piešinių konkurso diplomantai

Siųsti Versija spausdinimui

Panevėžio gamtos mokykla jau 31 kartą organizavo tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius ir kūrybinius gebėjimus. Piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ – neformalaus vaikų švietimo renginys, skirtas mūsų respublikos ir kitų šalių vaikams. Jo tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną.
Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji menininkai turėjo galimybę ne tik piešti piešinius, bet ir pasidalinti mintimis apie mūsų planetos nepakartojamą grožį. Konkursui buvo atrinkti 8 dailės studijos vaikų kūriniai.
Šiais metais konkursui buvo pateikta 1 446 kūrybiniai darbai iš Lietuvos ir 6 užsienio šalių: Kinijos, Estijos, Lenkijos, Slovėnijos, Indijos, Ukrainos. Vertinimo komisija išrinko 111 geriausių piešinių, jie buvo apdovanoti laureato diplomais. Laureatų darbai eksponuojami Panevėžio Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.
Geriausiai konkurse pasirodė penki dailės jaunieji menininkai: Tautvydas Pauliuščenko (7 m.), Rojus Bartkėnas (7 m.), Ema Stoškutė (8 m.), Margarita Griciūtė (10 m.) ir Astrėja Vaitkevičiūtė (11 m.). Jie už savo kūrinius buvo apdovanoti tarptautinio konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureato diplomais ir dovanėlėmis.
Dėkojame Raseinių rajono kultūros centro administracijai už galimybę aplankyti piešinių parodą Panevėžyje. Mes ne tik pamatėme pačius geriausius piešinius iš Lietuvos ir užsienio, bet ir aplankėme Panevėžio Gamtos mokyklos edukacines erdves, susipažinome su daugelio gyvūnų, vabzdžių, paukščių gyvenimo subtilybėmis.
Šis piešinių konkursas atskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumą, ugdė meilę, pagarbą mūsų planetai Žemei ir jos gyvybei.
Dalia Rapalytė,
Raseinių rajono kultūros centro
dailės studijos vadovė

Komentarų nėra