Tarptautinio piešinių konkurso diplomantės

Siųsti Versija spausdinimui

Panevėžio gamtos mokykla 29 kartą organizavo tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius ir kūrybinius gebėjimus. Šis konkursas – neformalaus vaikų švietimo renginys, skirtas mūsų respublikos ir kitų šalių vaikams. Jo tikslas yra ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną.
Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji menininkai turėjo galimybę ne tik piešti piešinius, bet ir pasidalyti mintimis apie mūsų planetos nepakartojamą grožį. Konkursui buvo atrinkti 8 dailės studijos vaikų kūriniai.
Šiais metais į konkursą atkeliavo 415 kūrybinių darbų iš Lietuvos ir užsienio šalių: Kinijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Slovėnijos. Vertinimo komisija išrinko 80 geriausių piešinių, o jų autoriai buvo apdovanoti laureato diplomais. Laureatų darbai eksponuojami Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.
Geriausiai konkurse pasirodė 6 dailės studijos mažosios menininkės: Astrėja Vaitkevičiūtė (10 m.), Agnieška Aukštakytė (9 m.), Orinta Masiulytė (9 m.), Medėja Vaitkevičiūtė (11 m.), Margarita Griciūtė (8 m.) ir Liepa Juškaitė (7 m.). Jos už savo kūrinius apdovanotos konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureato diplomais. Esterai Germanavičiūtei ir Indrei Griciūtei įteiktos padėkos už kūrybiškumą.
Šis piešinių konkursas atskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumą, ugdė meilę, pagarbą mūsų planetai Žemei ir jos gyvybei.
Dalia Rapalytė,
RRKC dailės studijos vadovė

Komentarų nėra