Tarptautinio piešinių konkurso diplomantės

Siųsti Versija spausdinimui

Panevėžio gamtos mokykla jau 30 kartą organizavo tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius ir kūrybinius gebėjimus. Šis konkursas – neformalaus vaikų švietimo renginys, skirtas mūsų respublikos ir kitų šalių vaikams, jo tikslas – ugdyti atvirą, dėmesingą žmogui ir aplinkai vaiką, siekiantį per kūrybą išreikšti savo požiūrį, nuostatas į gamtą ir meną.
Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji menininkai turėjo galimybę ne tik piešti piešinius, bet ir pasidalyti mintimis apie mūsų planetos nepakartojamą grožį. Konkursui atrinkti 7 dailės studijos vaikų kūriniai.
Šiais metais konkursui buvo pateikta 1 203 kūrybiniai darbai iš Lietuvos ir užsienio šalių: Kinijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Slovėnijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos ir Indijos. Vertinimo komisija išrinko 111 geriausių piešinių, jie buvo apdovanoti laureato diplomais. Laureatų darbai eksponuojami Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.
Geriausiai konkurse pasirodė trys dailės studijos mažosios menininkės: Agnieška Aukštakytė (10 m.), Margarita Griciūtė (9 m.) ir Augustė Danieliūtė (9 m.). Jos už savo kūrinius buvo apdovanotos konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureato diplomais ir dovanėlėmis.
Dėkojame Raseinių rajono kultūros centro administracijai už galimybę aplankyti piešinių pa­rodą Panevėžyje. Mes ne tik pamatėme pačius geriausius piešinius iš Lietuvos ir užsienio, bet ir aplankėme Panevėžio gamtos mokyklos edukacines erdves, susipažinome su daugelio gyvūnų, vabzdžių, paukščių gyvenimo subtilybėmis.
Šis piešinių konkursas atskleidė kiekvieno vaiko kūrybiškumą, ugdė meilę, pagarbą mūsų planetai Žemei ir jos gyvybei.

Dalia Rapalytė,
Raseinių rajono kultūros centro
dailės studijos vadovė

Komentarų nėra