Tarptautinio piešinių konkurso laureatės

Siųsti Versija spausdinimui

Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Gamta – didelis stebuklas“ buvo skirtas Pasaulinei žemės dienai paminėti, organizuojamas kelerius metus iš eilės. Šiais metais buvo pateikta 1 240 piešinių iš 161 mokyklos. Konkurso dalyviai – ne tik Lietuvos moksleiviai, bet ir jaunieji dailininkai iš Latvijos ir Ukrainos. Darbus vertino patyrę mokytojai, dailininkai. Keturiose amžiaus grupėse išrinkti laureatai ir nominantai.
Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos kūriniai šiame konkurse įvertinti puikiai. Astrėja Vaitkevičiūtė 5–6 klasių grupėje laimėjo I vietą. Orinta Masiulytė – II vietos diplomantė 7–8 klasių grupėje, o Medėja Vaitkevičiūtė nuominuota už originalią piešinio kompoziciją. Laureatės apdovanotos diplomais, savo piešinukais-atvirukais ir konkurso organizatorių prizais.
Smagu matyti įvertintus raseiniškių piešinius tarp geriausiųjų konkurso darbų, džiaugtis ne tik dailės studijos jaunųjų dailininkų, bet ir kitų vaikų originaliomis idėjomis, drąsa, netikėtais sprendimais, naudojamų technikų įvairove.
Dalia Rapalytė, Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė

Komentarų nėra