Taurė laimėta

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Visą savaitę vyko atkaklūs susitikimai sporto klubo „Žygis“ teniso korte. Pusfinaliuose susitiko Eglė Skamarakienė ir Lina Šimkevičienė. Po atkaklios kovos susitikimą
laimėjo E. Skamarakienė rezultatu 2:0 (7:5) (6:1). Antrasis susitikimas nebuvo toks įtemptas, jame Rimantė Lapinskaitė įveikė savo priešininkę Simoną Karabinienę -2:0 (6:3) (6:2). Sekmadienį vyko finaliniai susitikimai. Dėl trečiosios vietos kovojo S. Karabinienė ir L. Šimkevičienė. S. Karabinienė gana nesunkiai sugebėjo įveikti savo varžovę rezultatu 2:0 (6:4, 6:3) ir iškovojo trečiąją vietą. Dėl pirmosios vietos susitiko E. Skamarakienė ir R. Lapinskaitė. Nors grupės susitikime dėl pirmosios vietos E. Skamarakienė įveikė R. Lapinskaitę, finale viskas buvo priešingai – su didesne ugnele labai gerą žaidimą pademonstravo R. Lapinskaitė ir gana lengvai įveikė savo priešininkę rezultatu 2:0 (6:4, 6:4). R. Lapinskaitė iškovojo pirmąją vietą.

Vyrų finaliniai susitikimai buvo labai įtempti ir nervingi, korte vyko tikra vyriška kova. Pirmajame susitikime dėl trečiosios vietos varžėsi Žygimantas Poška ir jauniausias turnyro žaidėjas Domantas Elzbergas. Susitikimą geriau pradėjo Ž. Poška ir įveikė varžovą (6:1), bet to nepakako pergalei pasiekti, nes, geriau sužaidęs antrąją rungtynių dalį, D. Elzbergas gana sunkiai nugalėjo savo varžovą ir iškovojo trečiąją vietą – 2:1 (1:6, 7:5, 6:4). Finalinėje kovoje, kurioje rungėsi du pajėgūs varžovai Gediminas Poška ir Raimundas Elzbergas, taip pat netrūko sportinio pykčio ir didelio noro nugalėti varžovą bei iškovoti taurę. Po labai gražios ir intriguojančios kovos labai lygų ir solidų žaidimą demonstravęs G. Poška įveikė savo varžovą – 2:1 (5:7, 6:1, 6:4) ir iškovojo taurę.

Moterys: I vieta – Rimantė Lapinskaitė, II vieta – Eglė Skamarakienė, III vieta – Simona Karabinienė. Vyrai: I vieta – Gediminas Poška, II vieta – Raimundas Elzbergas,
III vieta – Domantas Elzbergas. Sportininkai buvo apdovanoti taurėmis, atminimo medaliais ir dovanomis. Dvi taures  įsteigė Raseinių kūno kultūros ir sporto centras, jomis buvo apdovanoti finalo dalyviai, iškovoję ketvirtąsias vietas – tai Lina Šimkevičienė ir Žygimantas Poška. Taip pat klubo atminimo medaliais buvo apdovanoti visi pirmą kartą dalyvavę sporto klubo „Žygis“ lauko teniso turnyre. Sporto klubas dėkoja Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui, jo pavaduotojui Gintautui Balčaičiui.

Kviečiame visus, norinčius išbandyti savo jėgas ir parungtyniauti, į sporto klubą „ŽYGIS“.

Komentarų nėra