Teatralizuota edukacija „Pirma pagalba draugui“

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių meno mokyklos teatras „Svajoklis“ (mokyt. Romena Godelytė-Irkmonienė), Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Raseinių skyrius (soc. pedagogė Laimona Liauškienė) ir Visuomenės sveikatos biuras (instruktorė Laima Galinaitienė) organizavo bendrus teatralizuotus edukacinius pirmosios pagalbos užsiėmimus vaikams: „Pirmosios pagalbos kursas“, viktorina „Aš galiu padėti“ ir teatralizuota edukacinė pamoka „Pirma pagalba draugui“.
Pirmame renginyje vaikai susipažino su svarbiausiomis pirmosios pagalbos temomis: pagalbos tarnybos, pirmosios pagalbos veiksmų seka, pradinis gaivinimas, pirmoji pagalba nusideginus, apsinuodijus, užspringus, lūžus kaului, nusibrozdinus, susižeidus, kraujuojant iš nosies, patekus svetimkūniui į nosį ir akį, ištikus saulės smūgiui, skęstant. Visuomenės sveikatos biuro ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Raseinių skyriaus pirmosios pagalbos instruktorė L. Galinaitienė ne tik vedė mokymus, bet ir paruošė įdomias užduotis viktorinai. Vaikai noriai dalyvavo, atsakinėjo į klausimus ir dalinosi savo patirtimi.
Renginio pabaigoje dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir pažymėjimai, kad sėkmingai baigė pirmosios pagalbos įgūdžių mokymosi kursą.
Teatralizuotame antrajame edukaciniame renginyje Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Vaikų dienos centro ir teatro „Svajoklis“ vaikai kartu su teatro mokytoja
R. Godelyte-Irkmoniene kūrė etiudus – situacijas, kuriose panaudojo įgytas žinias. Jų vaidinamas situacijas pakomentavo ir vertino
L. Galinaitienė ir Vaikų dienos centro soc. pedagogė L. Liauškienė.
Šių bendrų užsiėmimų tikslas – ugdyti mokinių pakantumą, toleranciją savo ir kito kolektyvo nariams, jų veiklai, išmokti argumentuotai kalbėti. Užsiėmimuose ugdomas kūrybiškumas, iniciatyvumas, komunikavimas prisidės prie bendrų kompetencijų, reikalingų gyvenimui ir tolesnei kultūrinei veiklai, augimo.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus
Vaikų dienos centro informacija

Komentarų nėra