Tęsiasi atviros Raseinių rajono krepšinio pirmenybės

Versija spausdinimui

Atvirose Raseinių krepšinio pirmenybėse sužaistos dar dvejos rungtynės.
Pirmieji į aikštę išbėgo „Julisos“ SK ir „Danspin“ krepšininkai. Šiek tiek sėkmingiau pirmoje rungtynių dalyje rungtyniavę „Julisos“ sportininkai po dvidešimties minučių turėjo 10 taškų pranašumą (49:39). Trečiame kėlinyje negausios „Julisos“ pajėgos (6 registruoti žaidėjai) dar labiau apretėjo po Osvaldo Vasiliausko traumos. Lyg sniegas ėmusios tirpti „Julisos“ krepšininkų jėgos leido „Danspin“ komandai panaikinti turėtą deficitą. Ketvirto ketvirčio pradžioje „Danspin“ komanda pratęsė sėkmingą žaidimą, laimėjusi atkarpą 0:11 ėmė tolti nuo varžovų ir iškovojo pergalę (94:101).

Nugalėtojams Gvidas Kačiušis pelnė 27 taškus, Arminas Beišys pridėjo 19, Kęstutis Jonikas – 18. SK „Julisa“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Benas Ilevičius, pelnęs 35 taškus, Darius Gricius pridėjo 27, Justas Jonelis – 20 taškų.
Antrose vakaro rungtynėse susitiko Verpenos „Drangė“ ir Raseinių KKSC. Ne visos sudėties rungtyniavusi jaunimo komanda tik susitikimo pradžioje sugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams. Nesibaigus pirmam ketvirčiui raseiniškiai dar pirmavo 11:19, tačiau tuomet puolimas užstrigo, varžovai laimėjo atkarpą 10:0 ir persvėrė rungtynių rezultatą (21:19). Puikiai sužaidusi antrąjį kėlinį (28:8) Verpenos komanda atsakė į klausimą, kas laimės šias rungtynes. Po didžiosios pertraukos jaunimui nepavyko pakeisti susitikimo eigos ir skirtumas tik didėjo. 96:59 – užtikrintą pergalę iškovojo Verpenos „Drangė“.
Nugalėtojams Rokas Šimkus pelnė 29 taškus, Tadas Baracevičius pridėjo 26, Lukas Samuilis – 18 taškų. Raseinių KKSC komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Klaidas Siriūnaitis, jis pelnė 18 taškų, Tomas Totulis surinko 13, o Vytautas Saltonas – 12 taškų.
Atviros Raseinių rajono krepšinio pirmenybės bus pratęstos po šventinio laikotarpio, t. y. sausio 7 dieną.