Tikra itališka pica – Raseinių specialiojoje mokykloje

Siųsti Versija spausdinimui

Sausio 25 d. Raseinių specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo Raseinių „Rotary“ klubo inicijuotoje edukacijoje „Itališkos picos paruošimas ir kepimas“. Atsivežę picų kepimo krosnelę ir paruoštų produktų picerijos „Picasa“ savininkai Roberto Bianco ir Živilė Gečaitė-Bianko teoriškai ir praktiškai pamokė mokinius tikros itališkos picos gaminimo pagrindų. Edukacinė popietė su ilgamečiais mokyklos socialiniais part­neriais rotariečiais ir virtuvės šefu Roberto bei jo žmona Živile kepant picas ir nuoširdžiai bendraujant prabėgo nepastebimai.
Svečiai noriai dalijosi savo patirtimi ir turimomis žiniomis. Mokiniai labai susidomėję klausėsi ir apipylė svečius klausimais. Pasak Roberto, Italijoje virėjo specialybė labai populiari, tad dar mokyklos laikais jis nusprendė perprasti šios profesijos paslaptis. ,,Picasa“ savo klientams siūlo picas iš itališkų produktų, jų Roberto stengiasi rasti vis daugiau.
Dovanodami atminimo dovanėles ir savo rankomis išaugintą gėlę mokiniai svečiams dėkojo ir džiaugėsi smagia, įdomia patirtimi ir galimybe pasigaminti pačią skaniausią picą.

Laimutė Jurevičienė,
Raseinių specialiosios mokyklos mokytoja

Komentarų nėra