Tos pačios akys juokiasi, tos pačios – verkia

Siųsti Versija spausdinimui

Prisiminiau šį posakį ruošdamasi jums papasakoti apie ką tik vykusį renginį RRKC Viduklėje. Jis surengtas šiltoje bendruomenės salėje.
Toje pačioje salėje neseniai vyko ir ansamblio „Inmezzo“ paramos Ukrainai koncertas, o ten jaudulio ašarų nesulaikė nei žiūrovai, nei dainininkės, nei koncertą stebėjusios mergaitės iš Ukrainos…
Gausiai susirinkę žiūrovai nestokojo geros nuotaikos, šypsenų, mat Tarptautinės teatro dienos proga Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė pakvietė į svečius gerai Lietuvoje žinomą mėgėjų teatro trupę „Pakeleivis“ iš Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus (vadovė Birutė Šneiderienė), ji atvežė nuotaikingą N. Gogolio komediją „Revizorius“.
Kas nežino, neprisimena šios aktualumo ir šiais laikais vis dar neprarandančios komedijos? Vieni ją prisimename iš mokyklinės programos, kiti – iš knygų, dar kiti yra matę teatruose.
Skirsnemunės trupė su savo spalvingais veikėjais, pjesės nuotaiką atitinkančiais aktorių drabužiais, nepriekaištingu skonio jausmu padovanojo vidukliškiams puikių emocijų, kurios atsveria šiuo nelengvu metu visuomenėje tvyrančią įtampą.
Po spektaklio aktoriai ir režisierė buvo apdovanoti gėlėmis, diplomu ir saldžia dovana.
Nuoširdžiai ačiū RRKC Viduklėje kolektyvui, pakvietusiam vidukliškius atsipalaiduoti, pasijuokti, su geromis emocijomis grįžti į namus.

Angelė Šarkienė

Komentarų nėra