Tradicija – pagerbti globėjus

Siųsti Versija spausdinimui

Tampa gražia tradicija kiekvienų metų pirmą liepos sekmadienį paminėti Globėjo dieną. Šiemet taip pat buvo pagerbti ypatingi žmonės, globėjai (rūpintojai), įtėviai, kurie į savo širdis įsileido vaikus, netekusius tėvų globos. Raseinių pagalbos šeimai namų globos centras kartu su globėjų klubu „Aitvaras“ šiemet organizavo keletą renginių, skirtų šiai prasmingai dienai paminėti.
Birželio 28 dienos pavakarę sukviesti globėjai ir įtėviai Maironio parke pasodino sakurą, ji savo žydėjimu simbolizuos šviesią vaikų vaikystę, kurią jiems dovanoja plačios širdies žmonės – globėjai ir įtėviai. Ta proga buvo įteiktos padėkos globėjams už jų pasiryžimą eiti šiuo prasmingu keliu.
Birželio 30 dieną parke prie fontano globojamiems vaikams vyko „Kūrybinės dirbtuvės“, jie gamino aitvarus, piešė, žaidė, gaivinosi nuo kaitrios saulės fontano pursluose.
Liepos 5 dieną Kaune Dariaus ir Girėno aerodrome vyko didžiausias renginys Globėjo dienai paminėti – nacionalinis sąskrydis „Kylam“. Sąskrydyje dalyvavo 42 mūsų rajono globėjai, įtėviai ir jų šeimose augantys vaikai. Šiuo didžiuliu renginiu buvo siekiama ne tik paminėti Globėjų dieną, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad visiems vaikams, netekusiems tėvų globos, reikalingos globėjų ir įtėvių šeimos, kuriose vaikai galėtų augti apsupti meile, šiluma ir rūpesčiu.
Globos centras dėkoja rajono verslininkams, prisidėjusiems įvairia parama, kad didelis būrys globėjų ir vaikų turėjo galimybę dalyvauti šiuose renginiuose. Dėkojame UAB „Danspin“ direktoriui R. Kunickui, UAB „Raivila“ direktoriui R. Lapkauskui, IĮ „Vasiukai“ vadovui G. Rudžianskui, ūkininkui V. Macijauskui, UAB „Laugena“ Šeimos kepyklos direktorei E. Laurynaitei, jie prie renginių įgyvendinimo prisidėjo ne tik pinigine parama, bet ir kanceliarinėmis dovanomis, saldumynais, gaiviaisiais gėrimais ir kitomis dovanomis. Taip pat nuoširdžiai tariame ačiū D. Adomavičiaus vairavimo mokyklos vadovui D. Adomavičiui už suteiktą galimybę į renginį vykti komfortabiliu autobusu ir globėjams Astai ir Sauliui Stankams už padovanotas 40 kepuraičių, kurios ne tik apsaugojo nuo vasariškos saulės, bet ir mus papuošė. Ačiū visiems, kurie palaiko globos šeimoje idėją ,,Vaikui niekada ,,nėra per vėlu“ augti šeimoje!“
Visi, kas ketinate globoti ar įvaikinti vaikus, esate laukiami Raseinių pagalbos šeimai namų Globos centre adresu: Kalnų g. 15A, Raseiniai. Konsultuotis galite telefonu 8 665 29 439.
Regina Juškienė,
Raseinių pagalbos šeimai namų globos centro GIMK specialistė, globos koordinatorė

Komentarų nėra