Tradicinė „Rotary“ vasaros stovykla

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių ,,Rotary“ klubas nuolat įgyvendina humanitarinius projektus, palaiko ir remia įvairias bendruomenes, socialines iniciatyvas. Raseinių specialioji mokykla džiaugiasi ilgalaike ir prasminga draugyste su Raseinių ,,Rotary“ klubu. Šiemet klubo nariai padovanojo galimybę aktyviam ir pažangiam Raseinių specialiosios mokyklos mokiniui dalyvauti tradicinėje Jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje Guopstose vykusioje stovykloje „Rotary“ vasara“.
Šiais metais stovyklos projekte dalyvavo 17 Lietuvos „Rotary“ klubų kartu su Šv. Jono vaikų šeimyna ir Šv. Juozapo šeimos namais. Į stovyklą susirinko gausus būrys stovyklautojų – 23 vaikai iš ukrainiečių ir 37 iš lietuvių šeimų. Stovyklos organizatoriai parengė įspūdingą programą, stovyklautojai dalyvavo sportinėse rungtyse, orientacinėse varžybose, žygiavo su Vilniaus universiteto žygeivių klubu, pynė vainikus, gamino laivus, lankėsi Trakuose, dalyvavo romėniškose maudynėse.
Ačiū Raseinių ,,Rotary“ klubo nariams, padovanojusiems galimybę mūsų mokyklos mokiniui patirti nepakartojamų įspūdžių, teigiamų emocijų ir naujų draugų atradimo vasarą.
Sandra Maslauskienė

Komentarų nėra