Tradicinis dviračių žygis maršrutu Raseiniai–Dubysa

Siųsti Versija spausdinimui

Praėjusį šeštadienį į tradicinę susitikimų vietą – aikštelę Raseiniuose, Maironio g. 78, priešais parduotuvę „Moki-veži“, rinkosi dviračių žygių mėgėjai. Suorganizuotas jau 26-asis žygis Raseiniai–Dubysa.
Oras pasitaikė gana neblogas, tad susirinkęs nemažas dviratininkų būrys su gera nuotaika vieningai riedėjo senuoju, tikrai nekokybišku dviračių taku Dubysos link. Žygio organizatoriai Raseinių kūno kultūros ir sporto centras ir dviratininkų klubas ,,Minam“ pasistengė, kad dviratininkai ne tik mintų pedalus, bet ir dalyvautų tradicinėje loterijoje, kur buvo galima laimėti du dviračius ir kito sporto inventoriaus.
Sėkmingai pasiekę Dubysos slėnį dviratininkai dar pasivaržė dviračių smiginio ir lėto važiavimo rungtyse. Smiginio rungtyje trečią vietą iškovojo Saulius Mikalauskas, antras liko Dovydas Mazys, nugalėtoju tapo Gintaras Jakubauskas. Lėto važiavimo rungtyje trečias buvo Elvinas Žakaitis, antras – Vaidas Viršilas, o nugalėjo Aurimas Mačianskis.
Visi su nekantrumu laukė loterijos – galimybės laimėti du dviračius ir kitus prizus. Labiausiai pasisekė Urtei Laurinavičiūtei – ji laimėjo Kūno kultūros ir sporto centro įsteigtą prizą – dviratį. Su dviračių klubo ,,Minam“ įsteigtu dviračiu įvyko įdomi istorija. Ištraukus laimingą bilietėlį dviratis turėjo atitekti vienam iš dviračių klubo vadovų, šio prizo steigėjui Vygantui Kilčauskui. Klubo atstovai pasitarę nusprendė šį dviratį skirti jauniausiai šio žygio dalyvei – penkiametei Ugnei Jokubauskytei, numynusiai visą distanciją nuo Raseinių iki Dubysos. Jaunoji dviračių mylėtoja labai apsidžiaugė gavusi šią dovaną. Kiti dviračių žygio dalyviai išsidalino likusį laimėtą sporto inventorių.
Po šauniai ir aktyviai praleisto laiko visi sėkmingai grįžo į pradinę žygio vietą – Raseinius.
Iki kitų susitikimų dviračių žygiuose!
Gintautas Balčaitis

Komentarų nėra