Tradicinis renginys „Saugokime save ir kitus“

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 16 d. Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinis renginys ,,Saugokime save ir kitus“. Atvykusiuosius pasveikino, palinkėjo, kad visi turėtų laiko, neskubėtų, gyventų linksmai, šypsotųsi, skirtų laiko ir dėmesio sau, Raseinių rajono kultūros centro vaikų šokių grupė ,,Pop Dance“ (vad. Neringa Šlopšnienė) su ,,Pikačių“ šokiu, taip pat Mirklių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas ,,Ritmas“ (vad. N. Šlopšnienė).
Bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022–2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas, per kurias bendruomenės nariai skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis.
Į renginį atvyko Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja, bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė su policijos bičiuliu Amsiu, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai Andrius Bautronis ir Darius Ulickas. Džiugu, kad bendruomenės organizuojamuose renginiuose visada dalyvauja Raseinių pagalbos šeimai namai ir auklėtojos.
Bendruomenės pareigūnė
G. Deveikienė priminė taisykles, kaip saugiai važiuoti dviračiais ir kitomis transporto priemonėmis kolonoje. Visiems dalyviams bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė įteikė eismo saugumo priemones – atšvaitus ir liemenes.
Lydint policijos automobiliui vyko tradicinis dviračių, paspirtukų ir pėsčiųjų žygis. Tai buvo puiki praktinė pamoka, kaip reikia saugoti save ir kitus kelyje.
Mirklių kaimo bendruomenės narė, renginio vedėja Skaidrė Kinderienė visus pakvietė į netradicines sporto varžybas, taip pat į šaškių, smiginio, baudų į krepšį, spalvotų kamuoliukų metimo varžybas. Jose aktyviai dalyvavo ir vaikai, ir senjorai, o pagrindinis prizas buvo du dviračiai. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir suvenyrais. Vyko loterija be pralaimėjimo, visi bilietai buvo laimingi. Dviratukus laimėjo Kernius Matusevičius (5 m.)
ir Viltė Andriulytė (11 m.).
Nuoširdžiai ačiū pagrindiniams šventės rėmėjams dviratukus įsteigusiems UAB ,,Danspin“ direktoriui Rosvaldui Kunickui ir UAB ,,Litspin“ direktoriui Kęstučiui Žilinskui, mus vaišinusiai Lakštučių kaimų bendruomenės pirmininkei Loretai Navickaitei-Laurinaitienei, už paramą Onutei ir Edmundui Kazbarams, Birutei Andriulienei, Juditai Bernatavičienei ir Algimantui Andraičiui.
Taip pat nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių rajono kultūros centrui ir šokių vadovei N. Šlopšnienei, renginio vedėjai S. Kinderienei, visiems padėjusiems organizuoti renginį, svečiams ir informaciniams rėmėjams.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra