Tradicinis renginys Mirkliuose

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 7 d. tradicinės Mirklių kaimo bendruomenės šventės „Saugokime save ir kitus“ lietus nesugadino. Šventiškai balionais, gėlėmis išpuoštoje aplinkoje buvo pasitikti vaikučiai, jų tėveliai, močiutės ir seneliai. Susirinkusiuosius pasveikino mažieji Neringos šokių studijos šokėjai ir bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė. Prisilaikant visų pandemijos karantino taisyklių, paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Nors ir neriedėjome dviratukais, buvo pravestas instruktažas apie saugų važiavimą dviračiais pavieniui ir kolonoje. Kas neturėjo, tiems pirmininkė išdalijo atšvaitus, liemenes. Pravesta ir viktorina.
Vėliau visi aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse, dalis jų – šaškės, smiginis, kamuoliukų metimas, stalo tenisas – vyko po pastoge. Aprimus lietui buvo metamos krepšinio baudos, paskui vyko tradicinis važiavimas, reikėjo įveikti kliūčių ruožą dviratukais – jį išbandė ir vaikučiai, ir suaugusieji. Nugalėtojai apdovanoti diplomais, medaliais, taurėmis, prizais.
Per karantiną nuotoliniu būdu vyko du tradiciniai renginiai – ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“ ir ,,Pavasaris Mirkliuose“. Buvo apdovanoti ir šių švenčių dalyviai. Baigiantis šventei visi vaišinomės koše, saldumynais.
Nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono savivaldybės administracijai, Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių seneniūnijos seniūnui Rolandui Klusui, Neringos šokių studijos vadovei Neringai Šlopšnienei, fotografui Mindaugui Tučui, Raseinių pagalbos šeimai namų auklėtojai Sonatai ir vaikučiams, UAB ,,Raseinių komunalinės paslaugos“, savaitraščiui „Alio, Raseiniai“, bendruomenės nariams ir visiems dalyvavusiems renginyje už šiltą, gražų bendravimą.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra