Trenerio J. Å ilerio atminimo badmintono turnyras

Siųsti Versija spausdinimui

Sausio 25 dieną Tauragėje vyko vaikų badmintono turnyras, skirtas žymiam Lietuvos badmintono treneriui Jonui Šileriui atminti. Varžybose dalyvavo 38 sportininkai, Raseiniams atstovavo 3 sportininkai. Sėkmingiausiai sekėsi U13 amžiaus grupėje, kurioje Ugnė Pociūtė mergaičių dvejeto varžybose poroje su Viktorija Juknaite iš Tauragės iškovojo sidabro medalius.

Egidijus Å ubinas

Komentarų nėra