Unikali „Rotary“ klubo dovana

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių specialioji mokykla sulaukė nuostabios rudeninės dovanos. Mokyklos bendruomenei Raseinių „Rotary“ klubas padovanojo dailininkės Gintarės Norkienės autorinį darbą – gyvą paveikslą „Upės dėlionė“, skirtą multisensorinei stimuliacijai, tyrinėjimui. Tai unikali taktilinė priemonė, įtraukianti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus smalsauti, pažinti, kurti. Paveikslas sudėliotas iš daugybės skirtingų paviršių gabalėlių, kuriuos galima keisti atsižvelgiant į metų laikus, nuotaiką, suteikiant jam nuolatinį pulsavimą ir kitimą. Šis meno kūrinys – įspūdingo dydžio edukacinė priemonė – vieno metro aukščio ir dviejų metrų pločio.
Autorė G. Norkienė, pristatydama paveikslą, sakė: „Mano šeima kūrė ir svajojo praplaukti Dubysa, susipažinti su kiekvienu dėlionės fragmentu, …kurkite ir auginkite upes…“.
Mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Raseinių „Rotary“ klubui už ilgametę, auginančią bičiulystę. Unikali dailininkės G. Norkienės kurta dovana jau rado vietą mokyklos vestibiulyje, kur per kiekvieną pertrauką šurmuliuoja būrys mokyklos smalsuolių ir mažųjų tyrinėtojų.

Sandra Maslauskienė,
Raseinių specialiosios mokyklos direktorė

Komentarų nėra