Užbaigtas projektas „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salės atnaujinimas“

[1]Kad fizinis aktyvumas yra vienas iš svarbiausių gyvensenos veiksnių, stiprinančių fizinį pajėgumą, sveikatą, turbūt sutiktų kiekvienas iš mūsų. „Gyvenime žmogui yra dvi svarbiausios būklės: dvasinė ir fizinė. Būtent sportas padeda palaikyti antrąją. Jeigu žmogus mažai laiko skiria sportui, anksčiau ar vėliau tai atsiliepia“ (grupės „G&G Sindikatas“ lyderis G. Liaudanskas-Svaras). O kad sportuoti būtų ne tik sveika, bet ir malonu, reikalinga tam tinkama, patraukli vieta. Gimnazijos bendruomenė, ko gero, ir visi Raseinių miesto sporto mėgėjai jau džiaugiasi renovuotu stadionu, gimnazijos treniruoklių sale, šaudykla. Bet norėjosi dar daugiau, geriau…
Prezidento Jono Žemaičio gimnazija 2020 metų pradžioje parengė paraišką Sporto rėmimo fondui „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salės atnaujinimas“ (Nr. SP2020-1-20). VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra įvertino gimnazijos parengtą paraišką ir skyrė jai 80 balų iš 100 galimų.
[2]Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras 2020 m. liepos 3 d. įsakymu Nr. V-1014 priėmė sprendimą, kuriuo projektui „Prezidento Jono Žemaičio sporto salės atnaujinimas“ įgyvendinti skyrė 115 373,78 Eur. Raseinių rajono savivaldybė įsipareigojo skirti 135 913,43 Eur. Statybos darbų rangos viešojo pirkimo konkurso laimėtoja UAB „Projektas KARMA“ su gimnazija 2021 m. gegužės 11 d. pasirašė sutartį dėl gimnazijos sporto salės atnaujinimo rangos darbų. Vykdant sporto salės remontą atnaujinta šildymo sistema ir elektros tinklai, įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, pakeistos sporto salės grindys ir apšvietimas, atliktas sporto salės sienų ir lubų remontas.
Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos informacija