Vaikų badmintono turnyras

Siųsti Versija spausdinimui

Lapkričio 15 dieną Klaipėdoje vyko BonSU vaikų badmintono lygos III etapo varžybos. Turnyre dalyvavo 54 sportininkai iš Klaipėdos, Kretingos, Kelmės, Panevėžio ir Raseinių. Raseiniams atstovavo 4 sportininkai, geriausiai sekėsi Smiltei Pakusaitei, ji U15 mergaičių vieneto varžybose iškovojo 3 vietą, o dvejeto varžybose (poroje su Austėja Mališauskaite) laimėjo 2 vietą. Ugnė Pociūtė mergaičių U13 vieneto varžybose laimėjo 3 vietą, o Matas Tamulevičius berniukų U13 dvejeto varžybose (poroje su Adomu Balsiu) – 2 vietą.

Egidijus Å ubinas

Komentarų nėra