Vaikų vasara Pašaltuonyje

Siųsti Versija spausdinimui

Jau devinti metai iš eilės Pašaltuonio krašte organizuojama vaikų vasaros stovykla „Šaltuonos vaikai“. Tai įvairiausias veiklas ir įvairaus amžiaus vaikų grupes jungianti stovykla. Stovyklautojų amžius nuo 3 iki 15 metų.
Kiekvienas stovyklą lankantis vaikas turi galimybę pasirinkti mėgstamą užsiėmimą, nes veikla suskirstyta teminėmis dienomis: kūrybos, sporto, turizmo, kulinarijos, šokių, žaidimų ir pan. Džiaugiamės, kad nežiūrint „kaimų tuštėjimo meto“, savo krašte dar sulaukiame gražaus būrio vaikų, kuriems gera būti drauge, bendrauti, kurti, žaisti.
Šios stovyklos organizatoriai yra RRKC Pašaltuonyje ir bendruomenė „Šaltuona“. Be galo džiugu, kad organizatoriams kelinti metai talkina savanorės studentės. Vaikams labai patinka jaunų merginų inicijuojamos veiklos, jos geba stovyklautojus sudominti ir suburti į bendrus užsiėmimus. Kaip įprasta, kur vaikai, ten ir jų tėveliai. Smagu, kad vaikų mamos ir kiti bendruomenės nariai aktyviai prisideda prie organizuojamų veiklų, palepina vaikučius naminiais pyragais, picomis, ateina į užsiėmimus, domisi, kaip sekasi jų atžaloms.
Tradiciškai kasmet stovyklautojai kuria bendrą šokį, skirtą didžiausiai Pašaltuonio krašto šventei – Sirpstui. Šiemet taip pat lakstome į repeticijas, kad galėtume parodyti savo naują šokį.
Organizatoriams gera dirbti matant jaunų žmonių užsidegimą, smalsumą, susidomėjimą, aktyvumą. Kaip mes dažnai sakome, tikimės užsiauginti jauną, veiklią kartą, kuri garsins Pašaltuonio kraštą tik gerąja prasme.

Lina Zorubienė,
kultūrinių renginių organizatorė Pašaltuonyje

Komentarų nėra