Vaikų vasaros stovykla Kalnujuose

Siųsti Versija spausdinimui

Kaip turiningai užimti savo atžalas vasaros atostogų metu, tėvams gali būti tikras galvos skausmas. Tačiau tam puiki išeitis yra vasaros vaikų stovyklos. Viena tokių buvo surengta Kalnujuose.
Stovykla tęsėsi dvi savaites, kiekviena diena buvo vis kitokia ir kupina naujų įspūdžių. Viskas prasidėjo nuo nekantrių, kartu ir nedrąsių vaikų žvilgsnių, susipažinimo, stovyklos plakatų piešimo, taisyklių kūrimo ir smagių žaidimų. Kiekvieną dieną turėdavome bendras veiklas, bet visad būdavo skiriamas ir laisvas laikas, stovyklautojai galėdavo rinktis, ką nori veikti: žaisti stalo ar judrius žaidimus, piešti, spalvinti ar žiūrėti filmukus.
Stovyklaudami sulaukėme nemažai svečių. Policijos pareigūnas Darius Jonaitis ne tik įdomiai pristatė savo profesiją, bet davė ir antrankius pasimatuoti, vaikai galėjo pasėdėti policijos mašinoje, palaikyti pistoletą ir pasipraktikuoti šaudyti. Taip pat lankėmės „Karpynėje“, karštą dieną vėsinomės baseine. Šiltai priėmė ir vaikams apie ūkio techniką, grūdines kultūras, mechanizatoriaus profesiją papasakojo UAB „AUGA“ atstovės. Vaikams įspūdį paliko jodinėjimas arkliukais Hansu ir Žadute, pasivažinėjimas keturračiais, piešimas ant vandens, lipdymas iš molio. Na o paklausus, kuri diena buvo įsimintiniausia, turbūt kiekvienas stovyklautojas pasakytų, kad tai buvo kelionė į „Dino“ pramogų parką.
Stovyklą užbaigėme talentų pasirodymais, juos stovyklautojai ruošė dvi savaites, o paskutinę dieną lipo ant scenos parodyti, ką išmoko. Galiausiai laukė gardžios vaišės: picos ir gaivieji gėrimai.
Stovykla nebūtų įvykusi ir nebūtų buvusi tokia turininga be savanorių ir rėmėjų. Labiausiai dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijai ir Švietimo skyriui už skirtas lėšas. Už savanoriškai pravestas edukacijas ačiū sakome Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui D. Jonaičiui, UAB „AUGA“ darbuotojoms. Dėkojame „Keturračių safari Raseiniai“ už galimybę pasivažinėti keturračiais, seniūnei Reginai už organizacinę pagalbą, taip pat savanorėms Laimai Banienei, Danutei Karlikauskienei.
Džiaugiamės, kad apie stovyklą girdime tik gražiausius atsiliepimus ir tikimės susitikti kitais metais.
Simona Survilaitė, stovyklos vadovė

Komentarų nėra