Vaikų Velykėlės Sujainių bibliotekoje

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filiale balandžio mėnesį bibliotekos mažieji lankytojai ir svečiai paraginti bibliotekininkės Danelijos nusprendė dalyvauti jau tradicija tapusiame „Vaikų Velykėlių“ konkurse, kurį organizuoja labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas.
Bibliotekoje buvo paruoštas didžiojo margučio muliažas (2 m aukščio, 1 m pločio), jį vaikai apklijavo savo pačių sukurtais pieštais, spalvintais ir iškirptais margučiais. Margutis milžinas papuošė bibliotekos kiemą. Popietės metu vaikams organizuoti įvairūs žaidimai „Taip ir ne“, visi prisiminė Velykų papročius, tradicijas, velykinius burtus ir įdomybes, skaitė Zitos Gaižauskaitės knygutę „Pavasaris su margučiais“. Konkurso organizatorius buvo įsipareigojęs padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant didįjį margutį, specialiai konkursui skirta viena iš geriausių lietuvių autorių knygų.
Kiekvienas popietės dalyvis šiais metais buvo apdovanotas specialiai konkursui išleista Danės Griganės knygute „Šarka“, skanavo „Zuikio“ pyragą.

Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos bibliotekininkė

Komentarų nėra