Vaikystės šventė

Siųsti Versija spausdinimui

Vaikai yra maži stebuklai, mūsų širdyse užimantys daugiausia vietos. Jie verti ne tik suaugusiųjų rūpesčio, bet ir pastangų augti meilės, laimės, taikos kupinoje aplinkoje. Sveikinome vaikučius, linkėdami jiems saulėtos vaikystės, gerų emocijų, ištikimų draugų ir pačių nuostabiausių tėvelių, o jų saugumu besirūpinantiems suaugusiesiems dėkojome už jų nenuilstamas pastangas ir vaikų šypsenas. Visuomet stenkimės vaikams suteikti kuo daugiau džiaugsmo, emocijų, šypsenų.
Birželio 11 d. vyko šventinis renginys vaikams, kurį organizavo Butkiškės filialo biblioteka. Atvykusi viešnia iš Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus Jolanta Gudeikytė pristatė nuostabią kolekciją, pliušinius žaislus, „atklydusius iš pasakų“ herojus. Daug knygelių, o dar daugiau žaislų sužavėjo vaikučius. Jolanta papasakojo, iš kur atkeliavo pasakų herojai, kokia didžiulė jų kolekcija yra sukaupta (buvo atsivežusi tik dalį kolekcijos), kiek ilgai rinko kolekciją, kartu su vaikučiais paskaitė pasakų. Vaikai su didžiuliu entuziazmu spėliojo pasakų herojus, už tai buvo paskatinti saldžiais prizais. Visi galėjo pasidžiaugti, paliesti žaislus, pavartyti knygeles. Padėkoję ir išlydėję viešnią, šventę tęsėme.
Piešėme, lipdėme savo veidelius ant popierinių lėkštelių, žaidėme žaidimą „Palinkėk laimės ir sėkmės“, gaudėme „uodegėles“, valgėme kabančius riestainius, stebėjome, kas taiklesnis, mesdami ritinėlius į apskritimą, piešėme ant asfalto, pūtėme milžiniškus burbulus. Buvo visko daug ir labai linksma. Atsikvėpimo minutę valgėme ledus, o šventės pabaigoje – šventinį tortą.
Ačiū visiems susirinkusiems, mamytėms, močiutėms, pasistengusioms vaikams suteikti gerų emocijų, pabendrauti, pasidžiaugti drauge. Ačiū vaikučiams už nuotaiką, smalsumą. Taip smagiai leisti laiką gali laimingi, mylimi vaikai. Dėkojame rėmėjai ūkininkei I. Jokubauskienei ir Raseinių rajono savivaldybei už finansinę paramą šventei.
Vilma Augustinavičienė,
Butkiškės filialo bibliotekininkė

Komentarų nėra