Vasarą pasitinkant

Siųsti Versija spausdinimui

Birželis – vasaros pradžia. Tai laikas, kai daržuose noksta braškės, kai kažkur kiemuose girdisi žolės pjovimo garsai. Tai laikas, kai ateityje laukia dar begalė darbų.

Šių nesibaigiančių darbų sūkuryje birželio 4 d., pirmąjį vasaros šeštadienį, vasarą pasitiko „Gintaro“ kaimų bendruomenės nariai. Jie rinkosi bendruomenės kiemelyje pasiruošę sudalyvauti įvairiose rungtyse. Pirma ir turbūt daugiausia emocijų sukėlusi rungtis buvo – kas greičiau įkals vinį. Dalyvavo moterų ir vyrų komandos. Šioje rungtyje nenugalima buvo moterų komanda. Buvo surengtos ir futbolo rungtynės, žaidimas „Karšta bulvė“. Po rungčių pailsėti ir pasistiprinti visi sugužėjo prie bendro stalo, kur R. Lauraitis vaišino ant laužo virta koše.

Bendruomeniškumą didina paprasti dalykai – reikia kartu pavakaroti, pasilinksminti, pasidarbuoti.

Greta Narbutienė, bendruomenės narė

Komentarų nėra