Vasaros sportinių šokių stovykla „Šilainiai 2022“

Siųsti Versija spausdinimui

Ne per seniausiai baigėsi mokslo metai, nemėgstantys ilgai ilsėtis šokėjai birželio 27-osios rytą jau rinkosi į vasaros treniruočių stovyklą Gintarės ir Tomo Slausgalvių studijoje Kaune.
Kaip įprastai, stovyklos darbo planas buvo turiningas ir įdomus. Rytas prasidėdavo bendro fizinio pasiruošimo treniruotėmis, jos esant tinkamam orui vyko stadione. Kartu stovykloje šokių įgūdžius tobulino ir du moksleiviai iš Ukrainos, šiuo metu su mamomis jie laikinai gyvena Kaune.
Šokėjams specialybės užsiėmimus vedė daugkartiniai Lietuvos čempionai G. ir T. Slausgalviai ir jų treneriai Liudmila ir Vytautas Bankauskai. Vieną dieną šokėjai vyko į Vilnių, kur šokio paslaptimis dalinosi daugkartiniai Lietuvos Lotynų Amerikos čempionai Miglė Klupšaitė ir Jokūbas Venskus.
Įtempto darbo savaitė pralėkė nepastebimai, išmokta naujų šokių ir šokių kompozicijų. Paskutinę stovyklos dieną po treniruočių Linkuvos dvare vyko stovyklos uždarymo šventė šokėjams ir jų tėveliams.
Nors stovykla baigėsi, niekas neskubėjo namo, norėjosi dar pabendrauti. Vis tik atėjus laikui atsisveikindami sakė – iki kitos stovyklos!
Nuoširdžiai dėkoju UAB „Danspin“ direktoriui Rosvaldui Kunickui už paramą organizuojant šią stovyklą.

Liudmila Bankauskienė,
Raseinių meno mokyklos
Ariogalos skyriaus šokių mokytoja,
tarptautinės kategorijos
Lotynų Amerikos šokių arbitrė

Komentarų nėra