Vertingu laimėjimu džiaugiasi visa šeima

Siųsti Versija spausdinimui

Vytautas BUTKUS

Šį kartą besidomėdami, kaip gi sekasi mūsų loterijos laimingiesiems, ar jie patenkinti laimėjimais, aplankėme Virginijų Kuzą, gyvenantį Ariogalos seniūnijoje, Raščių kaime. Virginijus ,,Alio, Raseinių“ loterijoje laimėjo 599 litų vertės vaizdo kamerą. Šį puikų prizą įsteigė UAB ,,Danspin“, tad pirmiausia į keletą klausimų paprašėme atsakyti šios bendrovės direktorių Rosvaldą Kunicką.Kas paskatino dalyvauti loterijoje ir įsteigti tokį puikų laimėjimą?
Jūsų savaitraštis pastaruoju metu taip gražiai auga, tampa įdomus ir skaitomas leidinys rajone. Todėl kuomet gavau pasiūlymą dalyvauti loterijoje, ilgai nedvejojau.
Kaip gyvuoja Jūsų vadovaujama UAB ,,Danspin“?
Bendrovė dirba stabiliai. Mūsų gaminamai produkcijai reklamos nereikia, nes ji parduodama užsienyje. Esmė ta, kad Jūsų savaitraštį prenumeruoja ir skaito mūsų bendrovės darbuotojai.
Teko girdėti, kad paskutiniu metu kai kurioms įmonėms jau trūksta kvalifikuotų darbuotojų.Mums darbo jėgos netrūksta. Buvo laikotarpis, kai įmonė rado naujus klientus, šiek tiek keitėsi mūsų mąstymas, tada teko sumažinti darbuotojų skaičių, bet dabar vėl turime labai daug užsakymų ir pastaruoju metu priėmėme apie  20 naujų darbuotojų. Žmonių tikrai pakanka ir dar dirbti norinčių yra. Norinčius įtraukėme į specialų registrą ir pasitaikius progai, suteikiame darbo vietą.
Ar galite sakyti, kad dirbate ramiai ir be įtampos?
Tam tikra įtampa yra, nes turime labai daug užsakymų. Viską reikia padaryti laiku ir kokybiškai.Ar prenumeruojate ,,Alio, Raseinius“?

Ko pasigedote mūsleidinyje?
Prenumeruoju ir džiaugiuosi, kad leidinys tobulėja. Šalia reklamos ir skelbimų atsiranda vis daugiau įvairių rašinių apie mūsų rajono gyvenimą. Atsiranda daugiau analitinių straipsnių, iš kurių matome, kad redakcijoje dirba kūrybiški, savo darbą mylintys ir išmanantys darbuotojai. Daugiau neturiu ką ir pridurti.
Metai artėja į pabaigą, ar dalyvausite kitoje loterijoje?
Dalyvausime.
Dėkoju už pokalbį.
Virginijų Kuzą iš Ariogalos seniūnijos Raščių kaimo užtikome besidarbuojantį kaime.
Ar esate dalyvavęs kitose loterijose?
Kitose loterijose niekada nedalyvavau. Šis laimėjimas man pirmas, todėl esu labai patenkintas. Ir dar toks puikus laimėjimas kaip vaizdo kamera – didelis įspūdis ir
džiaugsmas. Džiaugiasi visa šeima, o labiausiai –mažasis anūkas.
Kiek supratau, šiuo laimėjimu naudojasi ir kiti šeimos nariai.Žinoma, taip. Aš pats jau pagyvenęs žmogus, nelabai dar moku filmuoti, bet yra dukra, nufilmuoja anūką, atveža parodyti man. Tikrai smagu. Vienu žodžiu, galiu pasakyti, kad prizas labai tiko ir visi esame labai patenkinti šiuo laimėjimu.
Ar seniai prenumeruojate ,,Alio, Raseinius“?
Prenumeruoju jau labai seniai. Su ,,Alio, Raseiniais“ nesiskiriu nuo jų atsiradimo dienos. Anksčiau dar pirkdavome atskirus numerius, o dabar jau keletą metų prenumeruojame, nes taip daug patogiau.
Kokie straipsniai savaitraštyje domina labiausiai?
Skaitau apie viską. Domina kriminalai, kiti rajono įvykiai ir renginiai. Čia randu TV programą, visus skelbimus – kas ką parduoda ir perka. Perskaitau nuo ,,A“ iki ,,Z“.
Gyvenate kaimo vietovėje. Ar didelis Jūsų ūkis?
Esu žmogus su negalia, todėl didelio ūkio nepajėgiu turėti – karvutė, avytė, sklypelis žemės, bet visko užtenka, nesiskundžiu.
Kaip šiandien gyvena kaimo žmonės? Ar daug nusivylusių?
Visko yra. Kas dirba, netingi – gyvena tikrai neblogai, o kurie prasigeria – nieko neturi. Gaila tokių. Man, kaip sakiau, visko užtenka, galiu ir svečią pavaišinti.
Ar ateityje skaitysite ,,Alio, Raseinius“?
Tikrai prenumeruosiu ir skaitysiu. Pernai prenumeratos akcijoje laimėjau ne tik kamerą, bet ir ,,Norvelitos“ įsteigtų prizų.
Siūlau savaitraštį skaityti visiems rajono gyventojams, nes jis tikrai įdomus ir naudingas.
Dėkoju už pokalbį.

1 Komentaras

  1. Vilija

    2010-12-07 10:30

    Rosvaldas – būvęs mano bendraklasis (trumpai mokėsi Lazdijų raj.). Visada buvo šaunuolis. Sėkmės, Rosvaldai.