Viduklėje paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Siųsti Versija spausdinimui

Lietuvos valstybės 104-ojo gimtadienio minėjimo šventė Viduklėje prasidėjo šventine eisena miestelio gatvėmis. Vedami Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunųjų šaulių, moksleivių ir pedagogų, Viduklės kuopos šaulių, būrys miestelio gyventojų jungėsi į šią eiseną šventiškai nusiteikę ir nešini vėliavomis. Skambant patriotinėms dainoms, kolona pasiekė Viduklės seniūnijos aikštę, kur vyko šventinis minėjimas. Jo metu sveikinimo žodį tarė Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė. Jų sveikinimus savo muzikiniais kūriniais papildė gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai ir gimnazijos moksleiviai.
Po minėjimo šventės dalyviai buvo pakviesti į šv. Kryžiaus bažnyčią. Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis aukojo šv. Mišias už Lietuvos laisvę. Šiai dienai skirtame pamoksle klebonas pasidžiaugė Viduklės parapijos gražia vienybe, priminė susirinkusiems apie tikėjimą ir viltį – amžinas vertybes, kurios visada lydi lietuvių tautą. Gyvenime egzistuoja ne vien blogis, jame yra daug prasmingų ir gražių pavyzdžių.
Niekada neužmirškime Vasario 16-osios, atsiminkime savo krašto istoriją. Pabūkime daugiau vieni dėl kitų, dėl Lietuvos. Pradėkime kiekvienas nuo savęs, kurkime savo aplinkoje grožį, dalinkimės gėriu, būkime savo krašto patriotai, savo pavyzdžiu mokykime jaunąją kartą patriotiškumo ir mūsų gimtasis kraštas – Lietuva nušvis naujomis šviesiomis spalvomis.
Aiva Gailienė,
Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė

Komentarų nėra