Vidukliškiai atsisveikino su vasara

Siųsti Versija spausdinimui

Pamažu gelsta beržo lapai ir tamsūs rytmečiai pasako, kad prie vartų jau ruduo. Jis beldžiasi tyliai, nedrąsiai, tarsi nekviestas svečias…
Šiais žodžiais RRKC Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė, renginio vedėja Aiva Gailienė pasveikino visus, susirinkusius į šventę „Vasara vartus uždaro“.
Pirmoje šventės dalyje žiūrovams nuotaikingas dainas dovanojo RRKC Viduklėje moterų duetas, RRKC Viduklėje moterų vokalinis ansamblis „Vijūnė“, vadovaujami Ligitos Matelienės, Viktorijos, Paulinos ir Gintauto trio iš Ariogalos ir Jolitos Lukonaitienės vadovaujamas RRKC Plikiuose moterų vokalinis ansamblis ,,Aidija“. Sveikinimo žodį tarė šventės svečiai: Raseinių r. savivaldybės meras Andrius Bautronis, LR Seimo narys Arvydas Nekrošius, jo padėjėjai Skaidrutė Žuvelaitienė ir Algimantas Mielinis, Raseinių r. savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenko, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė. Šventėje dalyvavo ir Raseinių rajono kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė.
Šventę tęsė Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis) ir RRKC Viduklėje moterų ansamblio „Ringė“ (vadovė Gerda Lapinskaitė) bendra programa „Tu man sakei, kad ateisi…“. Ji buvo šiltai priimta žiūrovų, jie kartu dainavo ir sukosi šokių sūkuryje.
Labai gera yra sulaukti kraštiečių, kurie neužmiršta savo gimtinės. Todėl ypač nudžiugino kraštietės Erikos Kripienės vadovaujama Gargždų kultūros centro vokalo studija „River Voices“. Šventės kulminacija tapo atlikėjo Stepono Januškos ir grupės „Vyšnios“ pasirodymai. Šventės metu mažuosius žiūrovus linksmino animatorė klouniukė.
Dėkojame už finansinę, materialinę paramą prisidėjusiems organizuojant vasaros palydų šventę. Tik jų dėka mūsų šventės būna gražios ir turiningos. Todėl ačiū sakome Tarybos narei
A. O. Radčenko, UAB „Raseinių žemdirba“ direktoriui Vincentui Macijauskui, A. Liatuko komercijos įmonės vadovui Aretui Liatukui, IVV „Viduklės paminklai“ vadovui Egidijui Šlopšniui, UAB „Vidukelė“ direktorei Karolinai Marijai Grabinskienei, ūkininkams Anai ir Edvardui Levickiams, UAB „Konrida“ direktorei Vitai Petravičienei.
Už bendradarbiavimą organizuojant šventę nuoširdžiai dėkojame Viduklės seniūnijos seniūnei Daivai Ulinskienei, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ Viduklės skyriaus meistrui Virginijui Užmedzkiui. Už šventės įamžinimą esame dėkingi Angelei Šarkienei ir Alfonsui Narbutui. Taip pat nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono kultūros centrui.
Aiva Gailienė,
RRKC Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė

Komentarų nėra