Viešnagė pas jubiliatę

Siųsti Versija spausdinimui

Bėgdamas laikas lyg netyčia trumpina mūsų dienas, netyčia pabąlina plaukus, sulėtina žingsnius ir veide palieka gilesnes raukšles.
Didžiają gyvenimo dalį pragyvenusi Verėduvoje, garbingo amžiaus sulaukusi Zofija Tamošaitienė švenčia jubiliejų – 90-ies metų sukaktį. Nors neseniai išgyveno insultą, močiutė guvi, linksma, džiaugiasi gyvenimu ir juo nesiskundžianti šiandien gyvena Raseiniuose pas sūnų. Jubiliejaus proga pasveikinti senolės atvyko Ariogalos seniūnijos seniūnė Ligita Žebelienė ir Verėduvos kaimo seniūnaitis Vytas Zaksas. Susėdus prie arbatos puodelio ir kalbantis apie sveikatą, nugyventą gražų, gal ir nelengvą gyvenimą, seniūnė stebėjosi Zofijos linksmu būdu, gera klausa ir atmintimi. Su pasididžiavimu močiutė vardijo proanūkių vardus: Milena, Ugnė, Eimantas, Pijus, Mantas, Domantas, Deimantas. Sūnus Gediminas ir dukra Regina, sukūrę savo šeimas, močiutei suteikė galimybę turėti 4 anūkus ir 7 proanūkius.
Visada įdomu ir norisi sužinoti tą ilgaamžiškumo paslaptį. Zofijos atsakymas paprastas: kuo daugiau judėti, krutėti, dirbti, netinginiauti, o svarbiausia – tikėti gyvenimu ir pasitikėti savimi. „Darbas užgrūdina, o grūdintas žmogus, kaip ir plienas, būna stiprus“, – tokiais žodžiais mūsų viešnagę pas jubiliatę užbaigė Z.Tamošaitienė. Belieka palinkėti jubiliatei sveikatos, ilgų ir džiaugsmingų dienų, nepalūžti, nepavargti, bet gyventi ir gyventi!

Komentarų nėra