Virtuali paroda

Siųsti Versija spausdinimui

Spalvotas pasaulis, spalvotas dangus… Taip dainuojama vienoje populiarioje dainoje. Pasaulį kiekvienas matome savaip: vieniems jis ryškiaspalvis, kitiems spalvinasi nostalgiškais atspalviais, o treti, žvelgdami dangun, mato ne debesis, o įspūdingą debesų karalystę su pilimis, auksaspalviais avinėliais, mistiniais paukščiais.
Įsibėgėjus rudeniui, paminėti mokyklos gimtadienio Raseinių specialioji mokykla pakvietė rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigų specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus ir mokinius dalyvaujant projekte „Menų fiesta. Spalvų paletė 2020“. Projekto organizatoriai kvietė dalytis įvairių kūrybinių formų darbais, ugdytinių unikaliu matymu, suvokimu ir kūrybiniu gyvenimo spalvų perteikimu. Pirminė projekto rengėjų idėja – panaudojant įvairias meninės raiškos priemones skatinti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus ir mokinius išgyventi kūrybinį džiaugsmą, pasitenkinimą, sėkmės jausmą.
Buvo planuota surengti didelę šventę, gyvą susitikimą-koncertą, tačiau esama situacija pakoregavo projekto eigą ir projekto dalyvių darbai eksponuojami virtualioje parodoje. Turime viltį, kad kitąmet galėsime džiaugtis gyvu susitikimu, skatinti visuomenę priimti įvairovę, formuojant teigiamą nuostatą negalią turinčių vaikų ir mokinių atžvilgiu.
Į kvietimą dalyvauti projekte atsiliepė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bendruomenės. Džiaugiamės kūrybiškais darbais. Nuoširdžiai dėkojame projekto dalyviams ir jų mokytojams, kad bendradarbiaudami galėjome pasidalyti gerąja patirtimi meninėje-kūrybinėje veikloje.
O dabar kviečiame visus į virtualią parodą. Malonaus reginio! Nuoroda internete https://www.youtube.com/watch?v=VFGc9iOJXGQ&feature=share&fbclid=IwAR38-0_uzTDojQpXulAFZdrr-lJ_jyGG4OywiqixG_pYoGacKbA0gGlTgE8.
Sandra Maslauskienė

Komentarų nėra