Visi mes gimstame kūrėjais

Siųsti Versija spausdinimui

Visi mes gimstame kūrėjais. Vieni mėgsta kurti muziką, kiti kuria šokį ar kitokį meną, o dar kiti – tiesiog savo gyvenimą.
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba sudaro puikias sąlygas tobulėti vyresnio amžiaus žmonėms. Trečiojo amžiaus universitetas – raktas į tobulėjimą. Raseinių TAU vyksta ir meninės raiškos užsiėmimai – tai mūsų vyresnio amžiaus žmonių, kuriuos jungia kūryba, susitikimai kiekvieną penktadienį. Čia mes tapome, piešiame, kuriame, susitinkame su bendraminčiais, dalinamės patirtimi. Mus moko mokytojai savanoriai Raseinių rajono švietimo pagalbos direktoriaus pavaduotoja, Vilniaus dailės akademijos absolventė Silva Morkevičienė ir dailės ir technologijų mokytojas metodininkas Rolandas Lazdauskas.
Visus metus bandėme įvaldyti įvairiausias technikas. Baigiant mokslo metus mokytoja S. Morkevičienė pasiūlė pasinerti į menų terapiją ir visai grupei sukurti vieną bendrą darbą. Užduotis nebuvo lengva: teko susiburti visai komandai, bet buvo verta – rezultatas pranoko lūkesčius. Bendrą paveikslą pavadinome „Spalvų džiaugsmu“.
Kūrybinis procesas mums suteikė kūrybinį polėkį, užmiršome visas bėdas ir ligas. Dėkojame savo mokytojams už kūrybos pažinimo džiaugsmą. Šie mokslo metai jau baigėsi, bet mes su nekantrumu laukiame kitų. Norime tęsti šį kūrybinį procesą, norime ir toliau būti kūrėjais.
Onutė Kazbarienė,
Raseinių TAU prodekanė,
menų užsiėmimų lankytoja

Komentarų nėra