Žemaičių krašto „Bočių“ dainos mamoms

Siųsti Versija spausdinimui

Kai žemė pasipuošia žiedais, ateina gražiausia pavasario šventė – Motinos diena. Tą dieną mamas, močiutes, promočiutes su nuostabiomis gėlėmis ir posmais sveikina vaikai, anūkai, proanūkiai.
Gegužės mėnesį bendruomenė „Kelmės bočiai“ į prasmingą šventę sukvietė Žemaitijos krašto „Bočių“ bendrijų meno kolektyvus paminėti Motinos dieną šventėje „Mano mamos dainos“. Dalyvavo kolektyvai iš Raseinių, Šilutės, Šiaulių, Mažeikių, Radviliškio ir Kelmės. Kiekvienas ansamblis atliko po tris kūrinius. Dainos ir posmai buvo jautrūs, dauguma dainų dainuotos mūsų močiučių ir senolių. „Bočių“ Raseinių bendrijos ansamblis, vadovaujamas K. Kružiko, taip pat sulaukė gausių aplodismentų.
Šventės rengėjus ir dalyvius pasveikino Kelmės rajono meras J. Petkevičius. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ pirmininkas K. Šliogeris už jautrų renginį dėkojo meno kolektyvams, ansamblių vadovams, „Bočių“ bendrijų pirmininkams, bendruomenės „Kelmės bočiai“ nariams, jos pirmininkei S. Drazdovienei, bendruomenė šią dieną minėjo ir vienų metų įsikūrimo sukaktį.
„Bočių“ Raseinių bendrijos nariai už išvyką dėkoja pirmininkės pavaduotojai Elenai Pužaitienei, vairuotojui Linui. Džiugu, kad Raseinių bendrija vis pasipildo naujais nariais, veikla gyva, o ir ateičiai turi numatę nemažai prasmingų darbų.
Pranas Laurinavičius

Komentarų nėra