Puikus prizas ir gražus sumanymas

Siųsti Versija spausdinimui

Jūratė GARLIAUSKIENĖ

Po spalvingos, nuotaikingos šventės „Vasaros spalvos“ Gervinėje, norime pasidžiaugti patirtais įspūdžiais. O pagrindinis šios šventės akcentas – tai bendruomenės tarybos narės Irenos Celskienės laimėtas laikraščio „Alio, Raseiniai“ prizas – Laimučio Purvinio koncertas. Irena bendruomenės tarybai jau nuo metų pradžios siūlė šia dovana pasidalinti su visais. Po ilgų derinimų ir derybų (bendruomenės patalpose ir teritorijoje vyksta dideli remonto ir rekonstrukcijos darbai, o L. Purvinis taip pat labai užimtas žmogus), praėjusį šeštadienį pradėjome ruoštis šventei Gervinės bendruomenės namų ir Gervinės filialo lauko aikštelėje.
Jau nuo ryto kaip niekada didžiulis talkininkų būrys, pasiskirstęs grupelėmis, gražino teritoriją. Vyrukai sumontavo sceną, pastatė palapinę, tvarkė apšvietimą, jaunimas aptvėrė aikštelę, dėliojo suolelius, moteriškaitės komponavo gėles, vaikai prisidėjo savo sumanymais. Bet vakarop netikėtai užklupęs lietus sugriovė gražius ketinimus, ir visiems teko susispausti ne itin puikioje salėje, tarp remonto darbų, bet…
Kai į salę vos sutilpo visi norintys, o jaunimui teko būriuotis lauke, visai nenusiminėme. Svarbu, kad čia, Gervinėje, dalyvių niekada netrūksta.
Kitas šventės akcentas buvo devyniolikos jubiliatų sveikinimas. Jiems – sveikinimo raštai, dovanėlės ir puikios L. Purvinio dainos. Nuoširdūs sveikinimai ir svečio atliekami kūriniai skambėjo ir visiems susirinkusiems, ir tiems, kurie prisidėjo 2 procentais, ir atvykusiems kraštiečiams, ir tiems, kurie šventę parėmė – naminius gėrimus gaminusiai L. Franckevičienei, sriubos šeimininkei R. Girdzijauskienei, virėjams A. Januševičiui ir E. Girdzijauskui.  Pasveikinome bendruomenės tarybos narę A. Margevičienę su puikiu pasiekimu – įgijus bakalauro diplomą, energingai sveikinome ir aktyvius jaunimo grupės narius – aštuoniolikmečius.Laimučio dainos išjudino ne vieną – ir šokome, ir dainavome. Sriuba buvo gardi, kokteiliai ir firminiai gėrimai – nerealūs. Renginio bilietus visi buvo įsigiję, o jie visai nebrangūs, nes tai – gera nuotaika ir plati šypsena.
Svečias L. Purvinis džiaugėsi mūsų svetingumu ir nuotaikingumu. Žinoma, liūdnoka buvo žiūrėti,kaip išpuoštoje teritorijoje liko tik lietaus balos.
Irena Celskienė džiaugiasi užsisakiusi metinę laikraščio „Alio, Raseiniai“ prenumeratą ir laimėjusi tokį puikų koncertą, kuriuo galėjo pasidžiaugti didžiulis būrys žiūrovų. Atsidėkodama Laimučiui ir savaitraščio redaktoriaus pavaduotojai Kristinai, padovanojo savo rankomis nertas servetėles.
Iki susitikimo liepos mėnesį sporto dienoje „Sportinės varžytuvės Gervinėje“!

Komentarų nėra